Ми всі мріємо жити у мирному світі, радіти мирному сонячному небу, спокійно засинати і вранці прокидатися з надією на новий щасливий день. Мріють про мир всі люди на планеті. Недарма 21 вересня проголошено Всесвітнім Днем Миру.

            Традиційно в цей день у Щербанівській ЗОШ I-III ст. ім. М.М.Рябошапки відбувається Марш миру. День розпочався загальношкільною лінійкою, під час якої шкільна родина вшанувала пам’ять загиблих воїнів на Сході України хвилиною мовчання. Потім ми дружно взяли участь у флешмобі «Діти Щербанів за мир».  Усі учні школи, від малого до великого, вийшли на вулицю Центральну і, розтягнувшись, утворили  «Ланцюг Миру».  Кожен учень тримав у руках дві кульки – синю і білу та паперових голубів, що символізують мир. Ми заспівали патріотичну пісню. Радо вітали  перехожих і дарували їм повітряні кульки. Обличчя людей розквітали. Учні школи завітали до дитячого садка «Світлячок» і привітали зі святом Миру його вихованців. Малечі, як нікому, потрібен мир і світле майбуття.

Завершився день волонтерською справою. Учні 5 – 11 класів, учителі школи упорядковували Парк Слави та Братську могилу воїнів, загиблих під час визволення Щербанів у Другій світовій війні.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020

Please reload

Архив