Національний  дендропарк “Софіївка”, що знаходиться у місті Умані Черкаської області, - один із найкращих парків Європи.  Це мальовниче місце, яке захоплює подих. Коли потрапляєш в цей парк, ти ніби переходиш із звичайного, буденного життя в інший світ, кращий справжнього. Твій погляд падає на ті речі, яких ти не помічав раніше. Ти   бачиш усю красу та бездоганність природи, насолоджуєшся тихим дзюрчанням Кам'янки; серце б'ється швидше,  коли навколо  величні дуби та екзотичні кущі, прекрасні альтанки та статуї.

      Нам, учням Щербанівської школи, осіннього дня поталанило  відвідати Софіївський парк. Коли ми увійшли на територію парку, нам здалось, ніби  потрапили у минуле,  час  зупинився – і ми у 18 столітті. Десь  вдалині було чути віртуозну гру віолончелі, бандури та домри.          Ці звуки доносив легкий вітерець, який пройшов повз дивовижні  скелі та навіяв на нас відчуття спокою.

   Ми дізналися від  екскурсовода, що парк "Софіївка" був заснований у 1796 році магнатом Станіславом Потоцьким та названий на  честь його дружини Софії. Керував будівництвом  парку військовий інженер Людвіг  Метцель. Мандруючи заплутаними стежками парку, ми відчували, що  величні статуї Венери, Афродіти, Зевса очима супроводжують нас. Особливе  враження справили на нас острів кохання, фонтан «Змія», грот Венери, сад каменів.

    Швидко промайнув час, проведений у чудовому куточку природи та рукотворних людських витворів. Від цієї поїздки у кожного з нас залишилися незабутні спогади, які непросто передати словами.  Наситившись флюїдами Софіївського парку, ми повернулись на рідну Щербанівську землю.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020

January 24, 2020

Please reload

Архив