Життя в колективі залежить від кожного з нас. Участь у житті школи, класу,  вирішення важливих питань, створення і захист  проектів, проведення заходів, акцій - це можливість реалізувати себе.

19 січня у Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки  пройшла конференція учнівського самоврядування під девізом «Маленька праця краща за велике безділля». 

Розпочалася конференція з емоційно-психологічної вправи «Руки, що вміють говорити». На  плідну роботу налаштувалися. Вправи «Мікрофон», «Народна мудрість»,  заповіді Ейнштейна допомогли  зробити висновок, що для того, щоб було цікаво жити в учнівському колективі, слід бути активним учасником всіх справ.

Учнівські колективи звітували про пророблену у І семестрі роботу презентаціями (10, 7 кл.), міні-сценками та колажами (9 кл.),  живим словом (6, 8 кл.).  Та найкреативніше представили свою роботу найменші учасники конференції - п’ятикласники, які прочитали реп «Наше шкільне життя», і одинадцятикласники, які, презентувавши відеоролик «Такі ми»,  розчулили шкільну родину.

        Слід зауважити, що для учнів 11 класу ця конференція -  остання у їхньому шкільному житті. Випускники відмітили, що шкільне життя – це неповторна пора дитинства, яку можна запам’ятати лише тоді, коли будеш активним учасником всіх заходів, що проходять у стінах школи та поза її межами.  За їхніми словами, якби можна було повернути час назад на кілька років, то   вони  змінили б ставлення до навчання,  брали б участь у всіх заходах і були б ініціаторами ще багатьох добрих справ.

Учнівськими  колективами пророблена велика робота у І семестрі. Звичайно, є недороблені справи, проблеми, але вони обов’язково будуть вирішені в подальшому, бо є бажання самовдосконалюватися.

       Життя не стоїть на місці, а безупинно рухається вперед. Саме ми, школярі – майбутнє нашої країни,  повинні творити своє шкільне життя, і тоді воно для нас буде цікавим.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020

Please reload

Архив