Пісня…Вона єднає людей духовно, несе заряд енергії, любові та добра. Українська пісня – це історія  нашого народу. У ній відчувається його душа, вдача, віра, надія. Важко уявити українця, який не знає пісень свого народу; важко уявити український народ, який не співає про свою звитягу, велич, духовне багатство.

Пісенний фестиваль «Від пісні до пісні, від серця до серця» став заключним акордом у Тижні естетичного виховання, що пройшов  у Щербанівській ЗОШ І-ІІІст. ім. М.М. Рябошапки. Кожен класний колектив підготував інформацію про авторів і виконавців обраної ним пісні: «Українці» (І. Зінковської), «Пісня на добро» (Н. Май), «Україна – це ми» (Н. Бучинської), «Добрий ранок, Україно» (група «Нумер 482»), «Україно» (група «С.К.А.Й»).

У сучасних поетів, композиторів на світ з’являються болючі твори, викликані  подіями, що відбуваються на Сході нашої країни. Один із них («Ми – українці» Б. Блессінг) прозвучав у виконанні  учнів  11 класу.

Затамувавши подих, слухали присутні золотий голос України,  берегиню українських пісень Ніну Матвієнко. Учні мали можливість переглянути відеоролик «Ой, роде наш красний». На моральному і духовному рівні відчули, що Україна  дійсно велика, сильна, незалежна, допоки має таких синів і дочок.

Пісня Тіни Кароль «Україна – це ми» стала яскравим фіналом  пісенного фестивалю.

Минають  віки, змінюються покоління, а пісня залишається. Ми віримо: наш народ розправить свої крила і гордо звучатиме  українська пісня, і пливтиме її дзвін далеко, далеко над землею.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020

Please reload

Архив