Ми – нащадки славного роду козацького!

      У народі кажуть: «Хто не знає свого минулого, той немає майбутнього». Сучасні діти мають  бути гідними нащадками славного козацького роду, майбутніми захисниками рідної землі.

14 жовтня  українці відзначають три свята, тісно пов'язані між собою: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

      У Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М. Рябошапкистало доброю традицією проводити спортивні змагання приурочені цій даті.

     Напередодні, у спортивній залі, учні 1-4 класів прийняли участь у святі «Ми маленькі козачата».  Змагаючись, діти відчували себе  справжніми українськими козачатами. А під час «Козацьких забав» команди п’ятикласників «Сімейка» та «Дикі бджоли» 6 класу демонстрували не тільки швидкість, спритність, витривалість а й знання козацьких традицій. У кожній команді відчувався козацький дух та воля до перемоги.

     Не по-осінньому теплий та сонячний день дав змогу  на шкільному стадіоні учням 7-11 класів  продемонструвати козацький запал у грі «Лицарський дух козаків». Вчителі фізичної культури Леденчук Борис Миколайович та Ковальчук Наталя Володимирівна підготували змістовні та цікаві конкурси. Змагаючись, старшокласники тримали в руках зброю, долали перешкоди, демонстрували силу та витримку. Переможці отримали нагороди.

     Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свого краю, загартовуватися фізично та морально. І можна з впевненістю сказати, що козак Щербань,

міг би гордитися майбутнім поколінням.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020