Королева Осінь позолотила наш Щербанівський край. По садах загуляли золоті падолисти, в повітрі літає срібне павутиння, снує свою дивну пряжу.  Останні теплі сонячні дні такі ласкаві, оповиті мрійливим смутком, прощальним курликанням журавлів, що не всидиш вдома. 

Саме цієї прекрасної пори учні  Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки відправилися в  екологічний похід, який став ще одною нагодою помилуватись краєвидами села та його околиць. У цей день осінь була пишна, золота і сонячна.  Вранішній туман додавав таємничості  походу. Та раптом яскраве сонце освітило все навкруги, ніби відкрилась брама казкового міста. Ми милувались різнобарвними кольорами лісу: червоним, жовтим, жовтогарячим, коричневим, а подекуди і зеленим. Усі дерева покриті ошатним листям, від якого не можна відірвати погляд.  Вони нагадували  нам лісових сторожів. Скільки вражень ми отримали від побаченого навколо!  Гілки  шипшини та гльоду звисали від червоних ягід. Ми назбирали  стиглих плодів. Працівники шкільної їдальні будуть готувати нам корисний і смачний чай на обід.

Стан лісів, навколишнього середовища  залежить від поведінки людей, їх екологічної грамотності і культури.   Під час походу ми  не тільки милувалися красою осіннього лісу, але і попрацювали, впорядковуючи берег Щербанівського моря. А члени хімічного гуртка дали нове життя джерелу, розчистивши його, та зробили забір води, грунту для проведення досліджень.

Усі учні отримали масу задоволення, зарядилися енергією від спілкування з природою.  Тиша, спокій, краса зачарувала нас,  і зовсім не хотілося  повертатися додому.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020

January 24, 2020

Please reload

Архив