Милосердя і доброта – це як два крила на яких тримається людство. Ще з далеких часів благодійність була доброю традицією нашого народу. Цілком природним вважалося допомогти нещасному, поділитись шматком хліба, дати притулок, захистити старість, врятувати хворого, заступитися за беззахисного і скривдженого.

Стало традицією в нашій Щербанівській школі проводити свято «Від усієї душі» для ветеранів праці нашого села. Цей рік був не винятком. Ветеранів праці зустрічала екскурсовод шкільного музею «Пам’ять» Канінець Аліна, яка провела  екскурсію по школі,а в усіх кабінетах їх радо зустрічали учні.

 Надовго зупинилися ветерани в шкільному музеї – було що пригадати. Дуже зацікавив їх розділ музею «Випускники школи – учасники АТО», створений учителем історії Леденчуком Б.М.

 Кінцевою зупинкою була шкільна бібліотека, де відбулася головна частина зустрічі. Тут гості згадали своє дитинство, шкільні роки, улюблені пісні. Хвилюючими були спогади  Ярової Марії Петрівни, Яворської  Валентини Іванівни, Кононенка Миколи Івановича, Демчук Лідії Ігнатіївни, Кондратюк Раїси Іванівни, Ковпак Валентини Володимирівни та інших.

 Дарували присутнім гарний настрій вихованці вокального гуртка «Домісольки» та  шкільні гумористи Тютюнник Владислав і Назаров Андрій. А пісня М.Гнатюка «Осіннє золото» не залишила нікого байдужим.

Ми віддаємо шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Другої Світової війни, яке відбудувало зруйноване і допомагає нам творити майбутнє. Долі всіх присутніх багато в чому схожі одна на одну. Про кожного можна писати романи і повісті.

Усім нам нелегко у сьогоднішній скрутний час, але поруч є люди, яким набагато гірше. І ми можемо хоч на крихту покращити їхнє життя.

Отже, нам усім слід пам'ятати, що в нашому житті постійно діє принцип бумеранга: жнемо, що сіяли, отримуємо те, що віддавали.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020

Please reload

Архив