У грудні довгі ночі і такі короткі дні, але час у передсвятковій метушні летить дуже швидко. Не встигли оглянутись, а на порозі найулюбленіше свято,  якого чекає вся дітвора з нетерпінням – день Святого Миколая. Святий Миколай опікується дітьми, виконує їх побажання. Саме в цей день усі слухняні дітки обов’язково отримують солодощі та подарунки.

       Приємно, що у день Святого Миколая дитячі мрії здійснюються. 19 грудня група учнів Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки – переможці районного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, переможці творчих конкурсів – відвідали святкове дійство в обласному Палаці культури. Захоплені грою акторів діти незчулися, як швидко промайнув час. Кожна дитина отримала від святого Миколая традиційного солодкого миколайчика. 

    Учні висловлюють слова подяки депутату обласної ради Григорію Володимировичу Ташлику   за надану можливість побувати на святковому дійстві. А також дякують водієві шкільного автобуса Петренку Сергію Олексійовичу   за безпечну поїздку до міста Миколаїв.

    Цього ж святкового дня учням 7  та 11 класів пощастило відвідати  Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії  та переглянути казку "Алладін".       Гарячий подих арабських ночей, яскраві пригоди, історія кохання та боротьба добра зі злом – все це подарував дітям  творчий колектив театру. А квитки до театру та подарунки дітям надала  Миколаївська ОДА.

Отримали задоволення і учні школи, які побували на театралізованому святкуванні у Вознесенському Будинку культури. Після  розваг та відпочинку школярі з подарунками поверталися щасливі додому.

    Святий Миколай завітав  у гості до шкільної родини, яка зібралася  у прикрашеній шкільній залі.  Глядачів  чекала зустріч з казковими героями – Зимою, ніжними Янголами, Михайлом Потапичем та Машою, Домовичком. Дітлахи співали, розповідали про свої гарні вчинки, читали вірші, грали в зимові ігри. На святі з’явилися  Ябіда та Лінь. Увірвалися на сцену й кумедні бісенята. Ці бешкетники принесли різочки для неслухняних дітей і намагалися зіпсувати свято, викравши місяць. Але в них так нічого і не вийшло. З добрими побажаннями та гостинцями прийшов Миколай Чудотворець. Кажуть, Миколай увесь день перед святом працює – випікає зірочки в дарунок дітям. Ці зірочки, потрапляючи до лантуха святого, стають схожими на свого майстра. Тож печиво називають  миколайчиками. Посмакувала миколайчиками уся шкільна дітвора.

   У  рамках загальношкільного проекту «Хвиля доброти» учні та батьки 5 класу разом із святим Миколаєм привітали зі святом і подарували гостинці дітям, які  найбільше потребують турботи і піклування.

     Тож нехай Миколай-чудотворець дарує всім радість, щастя і довголіття.  Це добре і очікуване дітворою свято вчить доброті, милосердю, щедрості і любові до оточуючих. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020

Please reload

Архив