У шкільній актовій залі ялинка-красуня, панує святковий настрій, і всі очікують чогось незвичайного. Надії справджуються.

Уже стало традицією у Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки, що новорічні свята – це родинні свята. Цікавими та видовищними видалися вони цього року.  Феєрично розпочалися новорічні ранки учнів початкової школи. Кого тут тільки не було: Сніжинки, Білочки, Зайчики, Ведмеді, східні красуні. Звеселяли всіх Баба Яга і Розбійники, дивували  своїми чарами добра Фея, Матінка-зима.  Діти завзято  водили хороводи, співали веселих пісень, грали в цікаві ігри. Яскраві костюми, гарний настрій були гостями всіх новорічних ранків.

     Учні 5-8 класів змагалися у конкурсній програмі «Алло! Шукаємо  таланти!» у трьох номінаціях: гумор, танець, пісня. У актовій залі ніде голці впасти. Які ж талановиті наші діти!  Досхочу насміялися глядачі з юних гумористів. Запальний танок шестикласників «Амерікано», танго учнів 5 класу, жартівливий танок семикласників зірвали бурю аплодисментів. А веселі новорічні пісні підспівував увесь зал. Якже важко було членам журі визначитися з переможцями!

   Апогеєм усіх свят став уже традиційний КВК між учнями 9-11 класів. Цьогоріч змагалися команди «Дев’ятий загін»  (9 клас), «Орел і решта»  (10 клас), «Випускний квартал»  (11 клас). Тема актуальна для Нового року – «У гостях у казки». Скільки задоволення отримали глядачі від виступів команд! Здавалося, що вигадкам і фантазії дітей немає меж. Нагородою учасникам стали безкінечні аплодисменти глядачів.

   З прийдешнім Новим роком привітала учнів школи, батьків, випускників, які завітали на свято, директор школи Галина Олексіївна Треножкіна.   За давньою традицією, яка склалась у школі, вручила щомісячні стипендії від НТЦ «Лан»  переможцям районного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, творчих конкурсів.

    Закінчилися свята. Залишилися задоволені учні, вчителі, батьки.

    Від імені усієї шкільної родини хочу подякувати адміністрації школи, учителям, батькам, адміністрації НТЦ «Лан» в особі Треножкіна В.К., лісничому Савчину В.С. за підтримку, за організацію та проведення шкільних новорічних свят.

    Нехай у Новому році здійсняться найзаповітніші мрії і сподівання!

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020

Please reload

Архив