У Щербанівській  ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки працюють завзяті, творчі вчителі, закохані у дітей та свою роботу. Школа має багаторічний досвід плідної співпраці з батьками, громадськістю села. І тут завжди раді гостям.

 От і 13  березня 2019 року двері школи були широко відкриті для працівників відділу освіти Вознесенської РДА та районного методичного кабінету, адміністрацій шкіл та дитячих садків району.

   

 

«День освіти»  розпочався ранковою зустріччю. Устич І.М., учитель англійської мови, «старший учитель», прагнулана лаштувати учасників семінару на пошук, маленькі та великі  відкриття, створити настрій доброзичливості і відкритості. Об’єднавшись у три потужних команди, керівники освіти району, директори шкіл та ДЗО, представники батьківської громадськості під керівництвом учителя української мови і літератури, «учителя-методиста» Мукомел Т.Г. виконували завдання квесту «Успіх породжує успіх».  Дорослі із задоволенням складали пазли та відтворювали  вислови відомих педагогів, встановлювали відповідності між етапами сучасного уроку та їх описом. Наприкінці квесту у фінішній кімнаті усі разом визначили «велику ідею» учительської праці – «Даруй себе дітям» (Ш.Амонашвілі). Скажете, гралися? Ні, поглиблювали свої знання про сучасні методи навчання, вправлялися в організації навчальної діяльності учнів відповідно до вимог  Концепції Нової української школи. Ще раз переконалися, наскільки ефективною є робота в  команді, а практична діяльність та змагальний дух квесту є захоплюючими навіть для досвідчених учителів. Тож  як цікаво має бути дітям здобувати нові знання під час квесту!

На інтелектуально-розважальний батл «Діалог поколінь» запросили гостей та учнів школи учениця 10 класу Аліна Карп та її класний керівник, «учитель-методист» Климова С.А. У веселих, дотепних конкурсах дорослі  і учні – партнери, а не суперники! -  не прагнули самоствердитися і перемогти. Вони намагалися більше дізнатися про уподобання поколінь  в одязі, музиці,  розвагах,   відверто розказати про своє ставлення до навчанняі нелегкої вчительської праці. Отже,  діалог і справді відбувся.

   Порадували гостей своїми виступами Кожокар Катерина, учениця 8 класу, вихованка вокального гуртка «Домісольки» (керівник Никончук О.В.), яка вітала усіх піснею «Добрі люди», учасники театрального гуртка «Сузір’я» (керівник Мацвейко Л.В.), що  презентували виставу за мотивами п’єси В.Сологуба «Біда від ніжного серця»,  хореографічний гурток «Діамант»    (керівник Тайсарак Я.К.) танцями «Пробудження» та «Его».

   Голова учкому Ганай Аміна представила  роботу учнівського врядування школи. Під час екскурсії по школі присутні мали змогу не тільки побачити, а й приєднатися до флешмобу учнів початкової школи «Українці – здорова нація»;  оглянути чотири відділи шкільного музею «Пам'ять» (керівник Воропай Л.Б.), два з яких (історії школи та «Героям АТО – слава!») – новостворені; познайомитися із оновленим оформленням шкільних приміщень.

Досвід роботи педколективу школи з методичної проблеми «Формування соціально компетентної особистості в освітньому просторі закладу» висвітлено у відеозвіті «Шукати. Пізнавати. Відкривати». Директор школи Г.О.Треножкіна, підвівши підсумок, сказала: «У школі на формування особистості учня працює все, починаючи з привітання вранці, закінчуючи добором учителем сучасних ефективних форм і методів роботи на уроці та його особистістю. Усе, що зроблено педагогічним колективом  школи і робиться щоденно, робиться для того, щоб наші діти зростали здоровими, творчими особистостями, гідними громадянами своєї країни, щоб вони  були щасливими і успішними не завтра чи  згодом, а уже сьогодні».

Зустріч закінчилася. Сподіваємося, до своїх шкіл наші колеги повернулися з хорошими враженнями і бажанням шукати, відкривати… Нові можливості, нові ідеї, нові горизонти.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020

Please reload

Архив