Невгамовний 6 клас ще не раз здивує вас!

   Мабуть немає у світі людини, яка б  не пам'ятала  свої шкільні роки.

Наша школа - це унікальне місце!Якщо замислитись, то в ній ми проводимо більшість своїх дитячих років. Це час, коли турбот і проблем практично немає, світ навколо здається таким цікавим, а бажання дізнатися щось нове -  не покидає.

  

 

Наше шкільне життя – змістовне та цікаве. І навіть коли хочеш «профілонити», класний керівник Ірина Миколаївна Устич – «тут як тут». Вона завжди «тримає руку на пульсі».  У 2018-2019 н.р. шестикласниками зроблено багато справ. Цікаві години спілкування, змістовні інформаційні хвилинки, родинне свято  «Сімейні традиції. Моя мама кулінар», туристично-краєзнавчий  похід «Зоряний маршрут»,  робота  над проектом «Вирости для матусі квітку - крокуси» до 8 березня. Працюючи над шкільним проектом «Дивосвіт», посадили та доглядаємо біля школи 22 кущі троянд. Також учні нашого класу активну участь приймали у ярмарках та благодійних акціях, у змаганнях «Козацькі забави». У цих змаганнях вперше проявилася наша згуртованість та взаємопідтримка. Підготували та провели цікаве свято «Вечорниці на Катерини». Усі шестикласники з великим переживанням та відповідальністю готувалися та чекали новорічної вистави «Алло, ми шукаємо таланти» та результатів підведення підсумків роботи у першому семестрі. І ось – ми знову у лідерах. Лише тепер першість нам довелося розділити з «малявками»-п’ятикласниками.

За традицією у нашій школі, клас переможець отримує у нагороду поїздку.  15 березня двадцять три шестикласники  вирушили у подорож до Миколаєва.  Цікавий   3«д» фільм «Капітан Марвел» полонив нас аж на 2 години. А потім - змістовна та пізнавальна екскурсія до виставково-експозиційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Ту зберігає свою історію професія вогнеборців з часів її становлення. Лариса Юріївна Щербина, начальник музею, провела нас чотирма залами та розповіла багато цікавого. Музею вже двадцять сім років. Ми із захопленням спостерігали за роботою діючих макетів,де показані найбільш характерні причини пожеж.

    Ми вдячні усім людям, хто приклав свої зусилля, для здійснення нашої незабутньої подорожі: Г.О. Треножкіній, директору школи та Л.Б.Воропай, заступнику директора з виховної роботи та батькам.

    Писати можна багато, але основне хочу сказати, що наш невгамовний 6 клас ще не раз здивує вас!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020

Please reload

Архив