Соціальні мережі - засіб спілкування?!

October 24, 2019

     Сьогодні соціальні мережі щільно увійшли в наше життя. Замість сніданку - стрічка новин у Facebook, замість розмов за обіднім столом - фото в Instagram. Якщо соціальні медіа відіграють у нашому житті таку роль, то дуже важливо усвідомлювати, як вони впливають на нас. Чи не жервуємо ми заради онлайн-спілкування нашим психічним здоров'ям і чи не марнуємо свій дорогоцінний час?

     

 

На ці питання учні 8-11 класів шукали відповідь під час проведених дебатів, в рамках місячника природничо-математичних дисциплін. Учні 8 і 9  класів наводили аргументи на підтримку соціальних мереж (доступна будь-яка інформація, підвищення самооцінки, розвиваються комунікативні навички, стимулюють самостійну пізнавальну активність, сприяють індивідуальному та спільному навчанню, розширюється коло знайомих, полегшують пошуки роботи). А ось учні 10 та 11 класів спростовували аргументи своїх опонентів (залежність від соціальних мереж, можливе зниження самооцінки, кібербуллінг, підвищення тривожності, порушення сну, сприяє ізоляції, сидячий спосіб життя). А головний мінус надмірного використання соціальних мереж, на думку одинадцятикласників, є  погіршення успішності у навчанні через залежність від них.

     В кінці дебатів всі учасники прийшли до висновку, що соціальні мережі - це добре, якщо ними не зловживати. Учитель інформатики Климова С.А. побажала учням не замінювати соцмережами живе спілкування, а при регламентованому проведенні часу у віртуальному просторі, отримувати для себе максимум користі.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020