Ну де ще є така чарівна пісня,

                                                                 Серед яких на світі славних мов?

    Поезія на сторінках підручника може не викликати емоцій. Та у пісні вона неодмінно оживає. Пісні мають своїх авторів. Але вони настільки полюбляються в народі, що мимоволі стають народними, бо пісня - це бездонна душа українського народу, його слава і гордість. Бо пісня - то невичерпне джерело, вона святиня і скарбниця.

   Саме про такі пісні, пісні, що полюбились українському народу, пісні, що стали відомими не тільки в Україні, але й далеко за її межами, йшла мова на святі «Душа тремтить, коли лунає пісня», яке відбулося в Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки. Учні, вчителі, гості поринули в неповторний, чаруючий світ української  мелодійної, солов’їної  пісні. 

     На святі звучали пісні на слова відомих українських поетів.  Глядачі почули цікавинки  про створення пісень, їх авторів, виконавців.  По сучасному в стилі реп прозвучала композиція «Тополя» на слова Великого Кобзаря у виконанні учнів 7 класу. Франкові пісенні поезії «Чого являєшся мені у сні?» та «Човен» виконували учні 10 класу та 11 класу під супровід двох гітар.

  Серед плеяди українських авторів почесне місце займає пісенна творчість Володимира Івасюка – автора ста пісень, п’ятдесяти трьох інструментальних творів. Легендарна пісня автора «Червона рута» прозвучала у виконанні гості свята Чорнобай Тетяни Георгіївни. 

  Розчулили глядачів виконанням пісні М.Сингаївського «Чорнобривці» учні 8 класу. А ансамбль вчителів  школи виконав  пісню на слова  В.Симоненка «Виростеш ти, сину».

   Найпершою святинею для кожної людини є родина. Ми по-справжньому щасливі в сім’ї, серед рідних, друзів. Учні 8 класу разом із своїми батьками заспівали пісню «Родина»

  Кожна пісня – це поетичний і музичний шедевр, що виховує цілі покоління, формує естетичні смаки. На піснях ми вчимося, на піснях світ пізнає нас. Тож любімо нашу українську пісню, співаймо, продовжуймо їй життя.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020