День Святого  Миколая – довгожданий день зустрічі з мріями та подарунками. Саме цього дня учні     5 класу Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки провели чудове свято «Святий Миколай, ти до нас завітай». Глядачі спостерігали казкове дійство з фантастичними героями. Антипко зі своїми друзями принесли для неслухняних діток чарівні різочки. Та чи можуть протистояти нечисті сили янголяткам та чемним дітям?! Тому, як завжди, добро перемогло зло.

     Цьогорічне свято Миколая видалося особливим  для учнів 6 класу, які  вибороли  І місце у рейтингу класних колективів. Діти побували біля головної ялинки  Миколаївської області та відвідали казкове дійство в обласному Палаці культури за сприяння депутата обласної ради  Г.В.Ташлика.

     25 учнів школи стали учасниками передноворічних святкувань у Палаці культури м. Вознесенськ, а ще десять  побували на святковій  виставі у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії. З чудовим настроєм, незабутніми  враженнями та солодощами від Святого Миколая діти поверталися додому.

      Напередодні свята у школі пройшов благодійний ярмарок «Твори добро». Святий Миколай вручив  подарунки учням школи, які найбільше  цього потребують.

     Батьківські комітети класів потурбувалися, щоб ніхто не залишився без традиційного «миколайчика». Щасливі  усі:  і ті, хто робив подарунки, і ті, хто їх отримав.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты

March 16, 2020

March 16, 2020