Свято спогадів і свято сподівань

Прозвучала знайома шкільна мелодія, і велика щира радість ожила у святковій залі Щербанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки. Настав довгоочікуваний день – день зустрічі шкільних друзів.

До школи завітали колишні учні, яких об’єднало бажання згадати друзів, вчителів, класних керівників, перше кохання, шкільний дзвоник. Почесними гостями були Ольга Андріївна Шоломон, колишній учитель фізики, та Людмила Дмитрівна Димчишина, вчитель початкових класів.

Директор школи Галина Олексіївна Треножкіна тепло привітала присутніх, побажала щасливого життя і щоб людська шана була подякою за працю, чуйність, уміння творити добро.

Гортаючи сторінки шкільного фотоальбому, присутні згадали рідні обличчя, полинули спогадами у дитинство і юність.

Організатори свята, випускники 2020 року разом з класним керівником 11 класу Світланою Анатоліївною Климовою, відкривали кожну сторінку фотоальбому, спілкуючись з гостями.

Особливо зворушливо було почути спогади Сергія Андрійовича Димчишина, який закінчив школу 50 років тому. За започаткованою традицією, випускників ювілейного 1970 року було прийнято у почесні учні школи. Їм вручили пам’ятні знаки.

Стежки-дороги випускників злилися в цей день в одну єдину, яка повернула їх до рідної школи. Тут все, як колись: дзвінко щебече дітвора, заклопотані вчителі… Та вони вже не ті.

Перегорнуто останню сторінку шкільного альбому. Сподіваємося, що він буде поповнюватися новими світлинами.

Дорогі випускники! Дружня шкільна родина дякує вам за щирі, теплі, добрі слова, за гумор і веселий настрій, що панував цього дня у шкільній актовій залі. Залишайтесь зі своїм дитинством та юністю, залишайтесь зі своєю школою…

Избранные посты
Посты скоро появятся
Следите за обновлениями
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square