Не задля школи,
а задля життя
ми вчимося!

ХТО НЕ ЗНАЄ
ІСТОРІЇ,

ТОЙ НЕ МАЄ

МАЙБУТНЬОГО

banerBPD_66x86.png

Національна дитяча гаряча лінія

0 800 500 225

(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів)

116 111

(короткий номер безкоштовно з мобільних телефонів)

May 18, 2020

     Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

      Цьогоріч, у зв’язку з коронавірусом, святкування в Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулосяся в онлайн-форматі. Учні 1-7 класів створили вернісаж малюнків «З Європою у серці». Семикласники, на он-лайн уроках з англійської мови, віртуал...

May 8, 2020

   

   Братські могили    та обеліски  нагадують про героїзм наших прадідів і  дідів, про вірність своїй землі та патріотизм.     Щороку стає все менше живих свідків подій тих років. Але зберегти пам’ять про наших рідних і гордість за свій великий народ – наш священний обов’язок.    

   Україна! За її мир і спокій полягли мільйони. Нехай панує мир!

March 10, 2020

     У день пам'яті видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка у школі пройшов флешмоб "Шевченко в пам'яті народній". На перервах між уроками звучали поезії молодих українських авторів, присвячені Кобзареві. 

      Кожна людина рано чи пізно стикається із проблемою вибору професії. Як уникнути помилок у виборі професії? Магічну формулу відшукували учні 7-8 класів під час квесту. 

    Учасники працювали як в команді, так і кожен особисто, подорожуючи по кольоровим станціям загадкового міста "Музична", "Професійна", "Так/Ні", "Подбай про себе, "Народна мудрість", "Відгадайка". Виконуючи завдання діти отримували бали та...

February 28, 2020

     Цікаво та захоплююче пройшла інтелектуальна гра-подорож "У світі професій"  між командами "Талановиті артисти" та "Відомі вчені" у рамках тижня профорієнтації.

     Мине не так багато років і кожен з учасників гри (учні 5-6 класів) повинні будуть обрати свій шлях у доросле життя. Насамперед - це вибір професії. На заході діти розв'язували інтелектуальні завдання  у вправах "Професії відомих людей", "Ал...

  Прозвучала знайома шкільна мелодія, і велика щира радість ожила у святковій залі Щербанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки. Настав довгоочікуваний день – день зустрічі шкільних друзів.

   До школи завітали колишні учні, яких об’єднало бажання згадати друзів, вчителів, класних керівників, перше кохання, шкільний дзвоник. Почесними гостями були Ольга Андріївна Шоломон, колишній учитель фізики, та Людмила...

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now