НОВИНИ ШКОЛИ

May 18, 2020

     Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

      Цьогоріч, у зв’язку з коронавірусом, святкування в Щербанівській ЗОШ І-...

May 8, 2020

   

   Братські могили    та обеліски  нагадують про героїзм наших прадідів і  дідів, про вірність своїй землі та патріотизм.     Щороку стає все менше живих свідків подій тих років. Але зберегти пам’ять про наших рідних і гордість за свій великий народ – наш свящ...

March 10, 2020

     У день пам'яті видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка у школі пройшов флешмоб "Шевченко в пам'яті народній". На перервах між уроками звучали поезії молодих українських авторів, присвячені Кобзареві. 

      Кожна людина рано чи пізно стикається із проблемою вибору професії. Як уникнути помилок у виборі професії? Магічну формулу відшукували учні 7-8 класів під час квесту. 

    Учасники працювали як в команді, так і кожен особисто, подорожуючи по кольоро...

February 28, 2020

     Цікаво та захоплююче пройшла інтелектуальна гра-подорож "У світі професій"  між командами "Талановиті артисти" та "Відомі вчені" у рамках тижня профорієнтації.

     Мине не так багато років і кожен з учасників гри (учні 5-6 класів) повинні буду...

  Прозвучала знайома шкільна мелодія, і велика щира радість ожила у святковій залі Щербанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки. Настав довгоочікуваний день – день зустрічі шкільних друзів.

   До школи завітали колишні учні, яких об’єднало бажання з...

     День Святого  Миколая – довгожданий день зустрічі з мріями та подарунками. Саме цього дня учні     5 класу Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки провели чудове свято «Святий Миколай, ти до нас завітай». Глядачі спостерігали казкове дійство з фантастичними...

Please reload

Архів
Please reload

Недавні новини

March 16, 2020

March 16, 2020

January 24, 2020

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now